Ремонт, реставрація, балансування шнеків, роторів, бітерів, молотильних барабанів, подрібнювачів

8, сьогодні 0
Украина Ровненская Ровно Модифікований 02/27/2023 Ідентиф. #79

Виготовлення шнеків, роторів, бітерів, молотильних барабанів, подрібнювачів (січкарні), шківів, валів до усіх зерно- та кормозбиральних комбайнів, представлених на території України (John Deere, Claas, Dominator, New Holland, Massey Ferguson, Case, Laverda, Fendt, Deutz Fahr, Holmer, Vervaet, Franz Kleine, Moreau, Lectra та інших).


При ремонті робимо попереднє дефектування. За потреби виготовляємо нові деталі на заміну. Здійснюємо комплексну заміну та ремонт всіх деталей шнека - витків, валів, шліцевих (привід шнека), рихтування основного вала будь-якої товщини і розміру. Всі роботи проводяться на професійних верстатах ЧПУ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вартість роботи прораховуємо відповідно до пошкодження, об’єму робіт, складності деталі.


Надаємо послуги ремонту деталей та вузлів до зернозбиральної та грунтообробної техніки, а також нестандартних швидкозношуваних вузлів та деталей для малої та великої сільськогосподарської техніки.


Після закінчення ремонтних робіт по відновленню проводимо динамічне балансування на професійному верстаті з ЧПУ, що дозволяє працювати з агрегатами різної складності : • точністю до 0,4 гмм/кг

 • вагою до 1500 кг

 • діаметром до 1800 мм

 • довжиною до 12 метрів


 


Наявність: Під замовлення
Форма оплати: Будь-яка

  Імʼя: АГРАРНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНСАЛТИНГ

  Введіть слова вище:

  Схожі обʼяви

  Каталог аграріїв

  Таісія

  область

  Renatas

  область

  Zavod Moroza

  область

  Дмитро

  Винницкая область

  Юлія

  область

  Відкрити ТОП-100 авторів та компаній