Ріпаковий стіл "Rape Fiore" 5-10,7 м

7, сьогодні 0
Украина Днепропетровская Днепр Опублікований 05/10/2023 Ідентиф. #105
Ріпаковий стіл Rape Fiore використовують для збирання ріпаку та гірчиці методом прямого комбайнування через дообладнання стандартної зернової жниварки.


Ріпаковий стіл працює в парі з прямоточними шнековими зерновими жниварками шириною захвату від 5 до 12 м будь-яких виробників.  


Використання ріпакового столу дозволяє знизити втрати під час збирання на 30% порівняно з класичними зерновими жниварками.


Переваги: • Жорстка конструкція рами

 • Якісна ножова смуга з ресорної сталі разом з полегшеними штамповано-зварними пальцями, в сукупності зменшують навантаження і масу при роботі різального апарату.

 • Планетарний привід ножа Rolmetal збільшує частоту зрізання горизонтального і вертикальних ножів на 200-300 подвійних ходів в хвилину

 • Простота обслуговування Повна відсутність гідравліки і трансмісійних передач спрощують обслуговування і знижують масу пристрою.

 • Подвійні активні ножі дільника та ефективний кут нахилу забезпечують якісний зріз рослини за рахунок підвищеної частоти зрізу без додаткових дорогих гідравлічних чи електричних дільників.

 • Пастка для насіння ріпаку яка виключає висипання насіння ріпаку та гірчиці у зворотньому напрямку.
Наявність: У наявності
Форма оплати: Будь-яка

  Імʼя: Владислав

  Введіть слова вище:

  Каталог аграріїв

  Владислав

  Днепропетровская область

  Віталій

  Кировоградская область

  PARTNER PF

  Харьковская область

  Юрій

  область

  Таісія

  область

  Відкрити ТОП-100 авторів та компаній