Одновісний візок для транспортування жниварок «Carrello»

101, сьогодні 0
Украина Днепропетровская Днепр Опублікований 05/10/2023 Ідентиф. #109
Одновісний візок для транспортування жниварок «Carrello» - призначений для транспортування в агрегаті з комбайном будь-яких типів зернових жниварок вагою до 3,1 т і шириною до 9,2 м по ґрунтовим дорогам та дорогам загального користування.


Головна перевага візка «Carrello» - це його універсальність та цінова доступність. Це досягається завдяки простоті конструкції та різним регулюванням опори посадкового місця для бруса жниварки, які встановлені на рамі.


Рішення дозволяють налаштовувати та перевозити зернові, соняшникові, кукурудзяні та інші види жниварок, що агрегатуються з імпортними та вітчизняними комбайнами або іншими самохідними енергозасобами.


Переваги: • Завдяки здвоєним колісним парам візок має високу стійкість при транспортуванні по дорогам будь-якого типу.

 • Зручність знімання і навішування жниварки

 • Завдяки використанню П-образних металевих профілів конструкція рами має достатню жорсткість для транспортування жниварок відповідної маси та ширини.

 • Візок обладнано габаритними вогнями, поворотами, стоп-сигналом, що дозволяє його безпечно експлуатувати на дорогах загального призначення згідно чинних правил та норм.

 • Конструкція візка проста в обслуговуванні та експлуатації, що дозволяє встановити на неї найбільш доступну ціну серед аналогів.

 • Велика кількість регулювань дозволяє використовувати візок для значної кількості різнотипних моделей жниварок. Відповідно, не потрібно окремо купувати візок для кожного типу жниварки що дозволяє значно зекономити гроші.Наявність: У наявності
Форма оплати: Будь-яка

  Імʼя: Владислав

  Введіть слова вище:

  Каталог аграріїв

  DallasHeron

  область

  RachelleGou

  область

  Павло

  область

  ТОВ НВФ Сведа, Лтд

  область

  Наталія

  область

  Відкрити ТОП-100 авторів та компаній