Зерноочисне обладнання ™Julite

25, сьогодні 0
Украина Киевская Киев Модифікований 07/27/2022 Ідентиф. #61

Компанія “Orient Way” має 15-ти річний досвід у розробці та впровадженню технологічних ліній та окремих одиниць устаткування для очищення зернових, дрібнонасіннєвих, бобових культур, горіхів та кавового зерна “Під Ключ”.


Власні виробничі потужності та конструкторське бюро дозволяють оперативно вирішувати завдання розробки, постачання, установки та обслуговування персоналізованих рішень для вашого бізнесу.


Ми являємось офіційним представником китайської компанії “Shijiazhuang Julite Machinery Co., Ltd.” в Україні, Республіці Молдова та Грузії.


Компанія “Shijiazhuang Julite Machinery Co., Ltd.”, спеціалізується на виробництві насіннєвих та зерноочисних ліній, а також займається розробкою та виробництвом обладнання для первинного очищення та переробки зерна, бобових, дрібнонасіннєвих культур. 


В наявності на складі м. Бровари, Київська область:


1) Калібратор для зерна Julite 5XFJ :


Калібратор для зерна Julite 5XFJ складається з приймального бункера, просіючого короба, ситової рами, ситового полотна, бункера для скидання очищеного матеріалу та вібродвигуна. Має кілька рівнів сит з різною кількістю отворів, які при просіюванні та сортуванні ділять матеріал відповідно до різних класів якості.  


2) Повітряний сепаратор 5XFS-10Т:


Повітряний сепаратор 5XFS-10Т призначений для очищення бобових, зернових та інших сільськогосподарських культур, горіхів від великих, дрібних і легких домішок. Шляхом дворазової продувки повітрям в каналах, видаляє з зернобобових культур легкі домішки, пил і колоті зерна.


Наявність: В наличии
Форма оплати: Любая

  Імʼя: Orient Way

  Введіть слова вище:

  Каталог аграріїв

  Владислав

  Днепропетровская область

  Віталій

  Кировоградская область

  PARTNER PF

  Харьковская область

  Юрій

  область

  Таісія

  область

  Відкрити ТОП-100 авторів та компаній