Фронтальний навантажувач «Sunpower» max 1200

94, сьогодні 0
Украина Днепропетровская Днепр Опублікований 05/10/2023 Ідентиф. #110
Фронтальний навантажувач «Sunpower» max 1200  - універсальний навісний робочий орган з покращеними характеристиками для обладнання тракторів класу 1,4 вітчизняного та закордонного виробництва. Ідеально справляється з задачами навантаження і розвантаження різних дрібносипучих матеріалів, таких як щебінь, пісок, гравій, а також штучних та крупногабаритних вантажів.


Фронтальний навантажувач Sunpower затребуваний в сільському господарстві для навантаження-розвантаження і транспортування добрив, зерна, овочів і фруктів, кормів, гною.


В зимовий період навантажувач чудово підійде для чищення від снігу.


Фронтальним навантажувачем «Sunpower» max 1200 може бути обладнаний будь-який трактор класу 1,4 з потужністю двигуна до 100 к.с.


Переваги: • Навантажувач може бути оснащений ковшом, вилами та крюком для мішків Біг-бегів. На замовлення можуть бути виготовленні додаткові робочі органи під потреби клієнта.

 • Пристосований до будь-якого трактора класу 1,4 вітчизняного та імпортного виробництва

 • Навантажувач може підіймати вантаж на висоту до 4,5 метрів та має кут повороту (вивантаження) ковша до 69°, що дозволяє комфортно виконувати більшість навантажувально-розвантажувальних операцій.Наявність: У наявності
Форма оплати: Будь-яка

  Імʼя: Владислав

  Введіть слова вище:

  Каталог аграріїв

  Павло

  область

  ТОВ НВФ Сведа, Лтд

  область

  Наталія

  область

  pis

  область

  3S Company

  область

  Відкрити ТОП-100 авторів та компаній