Печориця - матковий зерновий міцелій, 250 г

101, сьогодні 0
Украина Киевская Киев Модифікований 07/25/2022 Ідентиф. #54

Це ґрунтовий гриб, який не утворює мікоризу з деревами. Тому його садять без «прив'язки» до дерева, в будь-тінисте або напівтінисте місце ( під парканом, під будівлями, в саду, в малиннику і тд.). Однаково прекрасно плодоносить як на вулиці, так і в приміщенні. У приміщенні розвивається і дає урожай круглий рік. На присадибній ділянці плодоносить з кінця березня по кінець грудня. Не вибагливий у вирощуванні, мало схильний до захворювань.
Вирощування на присадибній ділянці дуже просте. Відводимо під посадку грибниці 2,5-3м кВ площа будь-якої форми. По всій площі засипати шаром 3-4 см перегною або торфу. Перегній можна використовувати будь-якого походження (від тварин або рослин). Перекопуємо цю площу, таким образів удобривши її. Після цього сіємо рівномірно упаковку міцелію по всій відведеної площі. Притаптываем ногами міцелій ,щоб він занурився в пухку землю. Якщо міцелій залишився на поверхні, то можна присипати опалим листям, потертю, землею тощо, щоб міцелій не з'їли птахи та інші тварини. Після посіву зволожувати крапельним способом. Можна рясно заливати водою - це не зашкодить грибницю. Перші врожаї будуть через 3-5 місяців після посадки. Терміни отримання врожаю безпосередньо залежать від погодних умов, вологості повітря та грунту, вітрів. Грибниця буде рясно плодоносити 5-7 років і давати врожай хвилями. Найчастіше хвилі цілу весну і осінь. Влітку плодоносять рідко, але грибниця відмінно розвивається.


Також посадку можна проводити шляхом утворення лунок глибиною 10-15 см на всій площі. Упаковки достатньо на 10-12 лунок. Штиковою лопатою викопуємо ямку, на дно розсипаємо 2-3 жмені перегною або торфу і 1/10 або 1/12 частина упаковки міцелію, і 2 жмені рослинних залишків. Засипаємо землею. Відразу рясно поливаємо. Цей спосіб ідеально підходить для посадки під кущами або в малиннику, де коріння заважають робити суцільний «котлованчик» або ж, якщо у Вас росте газонна трава, яку не хочеться перекопувати.


Наявність: В наличии
Форма оплати: Любая

  Імʼя: Гриб Мастер

  gribmaster2011@gmail.com Показати електронну пошту

  Введіть слова вище:

  Каталог аграріїв

  Павло

  область

  ТОВ НВФ Сведа, Лтд

  область

  Наталія

  область

  pis

  область

  3S Company

  область

  Відкрити ТОП-100 авторів та компаній