Триходермін М Біо Центр (біологічний фунгіцид), 1 л.

33, сьогодні 0
Украина Одесская Хлебодарское Модифікований 07/25/2022 Ідентиф. #41

Високоефективний мікробіологічний препарат на основі гриба-антогоніста Trichoderma viride (lignorum). Виробляється відповідно до ТУ У 20.2-22469022-016:2017 з титром не нижче 2,5х109 КОО/мл Триходермін-М сертифікований для використання в органічному виробництві.


Рекомендується для захисту сільськогосподарських та квітково-декоративних рослин від грибних та бактеріальних захворювань, таких як сіра гниль, фузаріоз, ризоктоніоз, альтернаріоз, аскохітоз, фузаріоз, фітофтороз, вертицильоз та ін.


Статистика використання препарату Триходермін-Му спільно з іншими біологічними препаратами фунгіцидної та бактерицидної дії, такими, як Планриз-М, Пентафаг С-М та Гаупсин-М. , на зернових, зернобобових та технічних культурах протягом останніх 3-х років показує :


Мінімальне внесення (2 обробки) по листу в умовах посухи надає такі переваги : • подовження процесу вегетаціі;

 • утримання вологи в листі;

 • збільшення вмісту протеіну;

 • підвищення врожайності .


Препаративна форма: рідина яка містить спори та міцелій гриба Trichoderma viride (lignorum), а також біологічно активні речовини, та токсини які продукуються грибом у процесі виробництва препарату. Саме така препаративна форма дозволяє ефективно використовувати препарат, на відміну від сухих аналогів, при низьких температурах – від +50С, та високих – понад +280С.


Механізм дії: Гриб Trichoderma viride (lignorum) подавляє розвиток фітопатогенів : • прямим паразитуванням,

 • конкуренцією за субстрат,

 • виділенням біологічно активних речовин, які пригнічують розвиток багатьох видів збудників захворювань.


 За рахунок високої біологічної активності гриб Trichoderma viride (lignorum) швидко заселяє субстрат, • бере активну участь в розкладанні органічних сполук,

 • в процесах амоніфікації та нітрифікації,

 • посилює мобілізацію фосфору та калію,

 • збагачує  грунт  рухомими формами поживних речовин.

 • біологічно активні речовини, які виділяє Trichoderma viride (lignorum) стимулюють ріст та розвиток рослин, підвищують їх стійкість до захворювань.


Триходермін–М є високоефективним деструктором пожнивних решток. Використання якого, на відміну від ряду інших деструкторів не призводить до втрату азоту.


Норма внесення: 1л препарату на 1тн пожнивних решток, альо не більше 5 л на 1 га. Для більшої ефективності може використовуватись разом з Гліокладін-Му, з нормою 3л Триходермін-М + 2л Гліокладін-М на 1Га.


Для досягнення більшої ефективності проти комплексу збудників захворювань кореневої системи та листового апарату рослин, рекомендується використовувати Триходермін-М спільно з іншими біологічними препаратами фунгіцидної та бактерицидної дії, такими, як Планриз-М, Пентафаг С-М та Гаупсин-М.


Наявність: В наличии
Форма оплати: Любая

  Імʼя: BioCentr

  centrbio_gg@ukr.net Показати електронну пошту

  Введіть слова вище:

  Схожі обʼяви

  Каталог аграріїв

  Владислав

  Днепропетровская область

  Віталій

  Кировоградская область

  PARTNER PF

  Харьковская область

  Юрій

  область

  Таісія

  область

  Відкрити ТОП-100 авторів та компаній